« Listopad 2021 »

PREPORUKE ZA RODITELJE
Autor: Vanja Buškulić, 3. 9. 2021.

U ponedjeljak 6. rujna 2021. počinje nova nastavna godina.
Svi učenici bit će na nastavi ujutro od 8:00 sati (ulazak u školu prema rasporedu). Učenici razredne nastave dobit će putem svojih grupa obavijest za prvi dan škole od svojih razrednih učiteljica, a učenici predmetne nastave imat će nastavu do 11:30.
Učenici prvog razreda matične škole dolaze u školu u 8:00 sati na stražnji ulaz.
Učenici u područnim školama također će dobiti obavijest o početku nastave od svojih razrednih učiteljica.
Prvoga dana učenici će preuzeti knjige i likovne kutije.
U matičnoj školi prvi dan će učenici koji žele primati marendu u školi istu i dobiti. Cijena marende ostaje i dalje 7 kn/danu. Molimo da učenici u ponedjeljak dođu sa informacijom žele li primati marendu i to kažu razrednicima. Ostali učenici marendu donose sami.
U školi će se ove godine ponovno nositi papuče pa vas molimo da se to pravilo i poštuje te da na vrijeme djeci kupite papuče za školu.
Sve ostale obavijesti dobit ćete od razrednika/razrednica u školi i na roditeljskim sastancima.
Sretno svima u novoj školskoj godini!
                                                              ravnatelj Luzarko Novaković