« Rujan 2021 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
30 | 31 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 1 | 2 | 3 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
Školski odjeli 2013/2014
Popis učenika:
1. razred :Dominik Boca, Kokić Tara, Kolčeg Dino, Kolčeg Luca, Mršić Tino, Zubčić Filip
2. razred: Luka Bozza, Valentina Galić, Filip Kožul
3. razred: Ivan Brtan, Antea Jakešević, Tino Borna Jovančević, Antea Kokić, Rikardo Mršić, Šime Paić
4. razred: Dorian Demo, Ivan Galić, Marin Galić, Ivan Kokić, Frane Kolčeg, Filip Matijević, Mario Pajić, Josip Stipčević
Školski odjeli 2012/13
Odjel 1. i 3. razreda (11 učenika) – razrednica: Marica Šaban
Odjel 2. i 4. razreda (10 učenika) – razrednica: Vanja Buškulić
Popis učenika:
1. razred: Luka Bozza, Valentina Galić, Filip Kožul
2. razred: Ivan Brtan, Antea Jakešević, Tino Borna Jovančević, Antea Kokić, Rikardo Mršić, Šime Paić
3. razred: Dorian Demo, Ivan Galić, Marin Galić, Ivan Kokić, Frane Kolčeg, Filip Matijević, Mario Pajić, Josip Stipčević
4. razred: Martina Brtan, Luka Demo, Antonela Galić, Šime Stipčević
Školski odjeli 2011/2012
Odjel 1. i 3. razreda (10 učenika) – razrednica: Vanja Buškulić
Odjel 2. i 4. razreda (16 učenika) – razrednica: Marica Šaban
Popis učenika:
1. razred: Ivan Brtan, Antea Jakešević, Tino Borna Jovančević, Antea Kokić, Rikardo Mršić, Šime Paić
2. razred: Dorian Demo, Ivan Galić, Marin Galić, Ivan Kokić, Frane Kolčeg, Filip Matijević, Mario Pajić, Josip Stipčević
3. razred: Martina Brtan, Luka Demo, Antonela Galić, Šime Stipčević
4. razred: Martin Brtan, Matija Demo, Luka Kokić, Josip Kolčeg, Jure Kolčeg, Sara Kožul, Korado Mršić, Ema Stipčević
Školski odjeli 2010/2011
Odjel 1. i 3. razreda (14 učenika) – razrednica: Marica Šaban
Odjel 2. i 4. razreda (7 učenika) – razrednica: Vanja Buškulić
Popis učenika:
1. razred: Dorian Demo, Ivan Galić, Marin Galić, Ivan Kokić, Filip Matijević, Mario Pajić, Josip Stipčević
2. razred: Martina Brtan, Luka Demo, Antonela Galić, Šime Stipčević
3. razred: Martin Brtan, Matija Demo, Luka Kokić, Jure Kolčeg, Sara Kožul, Korado Mršić, Ema Stipčević
4. razred: Luka Matković, Ana Šimurina, Bruno Jovančević
Školski odjeli 2009/2010
Odjel 1. i 3. razreda (6 učenika) – razrednica: Vanja Buškulić
Odjel 2. i 4. razreda (9 učenika) – razrednica: Marica Šaban
Popis učenika:
1. razred: Martina Brtan, Luka Demo, Antonela Galić, Šime Stipčević
2. razred: Martin Brtan, Matija Demo, Luka Kokić, Jure Kolčeg, Sara Kožul, Korado Mršić, Ema Stipčević
3. razred: Luka Matković, Ana Šimurina
4. razred: Nikolina Galić, Marko Kokić
Školski odjeli 2008/2009
Odjel 1. i 3. razreda (9 učenika) – razrednica: Marica Šaban
Odjel 2. i 4. razreda (7 učenika) – razrednica: Vanja Buškulić
Popis učenika:
1. razred: Martin Brtan, Matija Demo, Luka Kokić, Jure Kolčeg, Sara Kožul, Korado Mršić, Ema Stipčević
2. razred: Luka Matković, Ana Šimurina
3. razred: Nikolina Galić, Marko Kokić
4. razred: Lovre Knežević, Dora Kokić, Ivana Kolčeg, Stipe Maričić, Antonia Mršić
Školski odjeli 2007/2008
Odjel 1, 2, 3. i 4. razreda (12 učenika) – razrednica: Vanja Buškulić
Popis učenika:
1. razred: Luka Matković, Ana Šimurina
2. razred: Nikolina Galić, Marko Kokić
3. razred: Lovre Knežević, Dora Kokić, Ivana Kolčeg, Stipe Maričić, Antonia Mršić
4. razred: Ivona Demo, Domagoj Kolčeg, Renato Kolčeg
Školski odjeli 2006/2007
Odjel 1, 2, 3. i 4. razreda (15 učenika) – razrednica: Vanja Buškulić
Popis učenika:
1. razred: Nikolina Galić, Marko Kokić
2. razred: Lovre Knežević, Dora Kokić, Ivana Kolčeg, Stipe Maričić, Antonia Mršić
3. razred: Ivona Demo, Domagoj Kolčeg, Renato Kolčeg
4. razred: Lucija Demo, Marko Matić, Matea Mršić, Matija Šimurina, Iva Vanjak
Školski odjeli 2005/2006
Odjel 1. i 3. razreda (10 učenika) – razrednik: Bonaventura Vanjak
Odjel 2. i 4. razreda (10 učenika) – razrednica: Vanja Buškulić
Popis učenika:
1. razred: Lovre Knežević, Dora Kokić, Ivana Kolčeg, Stipe Maričić, Antonia Mršić
2. razred: Ivona Demo, Domagoj Kolčeg, Renato Kolčeg
3. razred: Lucija Demo, Marko Matić, Matea Mršić, Matija Šimurina, Iva Vanjak
4. razred: Antonija Jurjević, Luka Knežević, Antonia Kolčeg, Luka Kolčeg, Ivan Matek, Lovre Matijević, Kristina Zubčić
Školski odjeli 2004/2005
Odjel 1. i 3. razreda (12 učenika) – razrednica: Vanja Buškulić
Odjel 2. i 4. razreda (14 učenika) – razrednik: Bonaventura Vanjak
Popis učenika:
1. razred: Ivona Demo, Domagoj Kolčeg, Renato Kolčeg, Alen Šajn
2. razred: Lucija Demo, Marko Matić, Matea Mršić, Matija Šimurina, Iva Vanjak
3. razred: Antonija Jurjević, Luka Knežević, Antonia Kolčeg, Luka Kolčeg, Ivan Matek, Lovre Matijević, Živana Petrović, Kristina Zubčić
4. razred: Luka Galić, Antonela Kolčeg, Hrvoje Kolčeg, Marina Matek, Ive Matijević, Antonia Matković, Roko Matković, Frane Mršić, Roko Paić
Školski odjeli 2003/2004
Odjel 1. i 3. razreda (14 učenika) – razrednik: Bonaventura Vanjak
Odjel 2. i 4. razreda (14 učenika) – razrednica: Vanja Buškulić
Popis učenika:
1. razred: Lucija Demo, Marko Matić, Matea Mršić, Matija Šimurina, Iva Vanjak
2. razred: Antonija Jurjević, Luka Knežević, Antonia Kolčeg, Luka Kolčeg, Ivan Matek, Lovre Matijević, Živana Petrović, Kristina Zubčić
3. razred: Luka Galić, Antonela Kolčeg, Hrvoje Kolčeg, Marina Matek, Ive Matijević, Antonia Matković, Roko Matković, Frane Mršić, Roko Paić
4. razred: Lucija Demo, Ivan Kolčeg, Mate Jurjević, Mauro Jurjević, Marija Maričić, Petra Šimurina
Školski odjeli 2002/2003
Odjel 1. i 3. razreda (14 učenika) – razrednica: Vanja Buškulić
Odjel 2. i 4. razreda (18 učenika) – razrednik: Bonaventura Vanjak
Popis učenika:
1. razred: Antonija Jurjević, Luka Knežević, Antonia Kolčeg, Luka Kolčeg, Ivan Matek, Lovre Matijević, Živana Petrović, Kristina Zubčić
2. razred: Luka Galić, Antonela Kolčeg, Hrvoje Kolčeg, Marina Matek, Ive Matijević, Antonia Matković, Roko Matković, Frane Mršić, Roko Paić
3. razred: Lucija Demo, Ivan Kolčeg, Mate Jurjević, Mauro Jurjević, Marija Maričić, Petra Šimurina
4. razred: Marko Demo, Ivana Galić, Martina Jusup, Ana Knežević, Ana Kolčeg, Ante Matić, Josipa Matković, Matea Matković, Josipa Rončević, Mario Tržić
Školski odjeli 2001/2002
Odjel 1. i 3. razreda (18 učenika) – razrednik: Bonaventura Vanjak
Odjel 2. i 4. razreda (12 učenika) – razrednica: Vanja Buškulić
Popis učenika:
1. razred: Luka Galić, Antonela Kolčeg, Hrvoje Kolčeg, Marina Matek, Ive Matijević, Antonia Matković, Roko Matković, Frane Mršić, Roko Paić
2. razred: Lucija Demo, Ivan Kolčeg, Mate Jurjević, Mauro Jurjević, Marija Maričić, Petra Šimurina
3. razred: Marko Demo, Ivana Galić, Martina Jusup, Ana Knežević, Ana Kolčeg, Ante Matić, Josipa Matković, Matea Matković, Josipa Rončević, Mario Tržić
4. razred: Josip Knežević, Anđela Kolčeg, Ivan Kolčeg, Matko Petrović, Ante Rončević, Kristijan Zubčić
Školski odjeli 2000/2001
Odjel 1. i 3. razreda (12 učenika) – razrednica: Vanja Buškulić
Odjel 2. i 4. razreda (14 učenika) – razrednik: Bonaventura Vanjak
Popis učenika:
1. razred: Lucija Demo, Ivan Kolčeg, Mate Jurjević, Mauro Jurjević, Marija Maričić, Petra Šimurina
2. razred: Marko Demo, Ivana Galić, Martina Jusup, Ana Knežević, Ana Kolčeg, Ante Matić, Josipa Matković, Matea Matković, Josipa Rončević, Mario Tržić
3. razred: Josip Knežević, Anđela Kolčeg, Ivan Kolčeg, Matko Petrović, Ante Rončević, Kristijan Zubčić
4. razred: Matej Boca, Šime Kolčeg, Ivana Šimičević, Josipa Vanjak, Petra Zubčić
Školski odjeli 1999/2000
Odjel 1. i 3. razreda (14 učenika) – razrednik: Bonaventura Vanjak
Odjel 2. i 4. razreda (13 učenika) – razrednica: Vanja Buškulić
Popis učenika:
1. razred: Marko Demo, Ivana Galić, Martina Jusup, Ana Knežević, Ana Kolčeg, Ante Matić, Josipa Matković, Matea Matković, Josipa Rončević, Mario Tržić
2. razred: Josip Knežević, Anđela Kolčeg, Ivan Kolčeg, Matko Petrović, Ante Rončević, Kristijan Zubčić
3. razred: Matej Boca, Šime Kolčeg, Ivana Šimičević, Josipa Vanjak, Petra Zubčić
4. razred: Ivana Knežević, Jure Kokić, Ante Kolčeg, Josipa Kolčeg, Kristina Matijević, Marija Paić, Petra Zubčić
Školski odjeli 1998/1999
Odjel 1. i 3. razreda (14 učenika) – razrednica: Vanja Buškulić
Odjel 2. i 4. razreda (10 učenika) – razrednik: Bonaventura Vanjak
Popis učenika:
1. razred: Josip Knežević, Anđela Kolčeg, Ivan Kolčeg, Matko Petrović, Ante Rončević, Dinko Zubčić, Kristijan Zubčić
2. razred: Matej Boca, Šime Kolčeg, Ivana Šimičević, Josipa Vanjak, Petra Zubčić
3. razred: Ivana Knežević, Jure Kokić, Ante Kolčeg, Josipa Kolčeg, Kristina Matijević, Marija Paić, Petra Zubčić
4. razred: Danijela Begović, Mile Demo, Nikolina Maričić, Tomislav Prskalo, Monika Tržić
Školski odjeli 1997/1998
Odjel 1. i 3. razreda (10 učenika) – razrednik: Bonaventura Vanjak
Odjel 2. i 4. razreda (16 učenika) – razrednica: Vanja Buškulić
Popis učenika:
1. razred: Matej Boca, Šime Kolčeg, Ivana Šimičević, Josipa Vanjak, Petra Zubčić
2. razred: Ivana Knežević, Jure Kokić, Ante Kolčeg, Josipa Kolčeg, Kristina Matijević, Marija Paić, Petra Zubčić
3. razred: Danijela Begović, Mile Demo, Nikolina Maričić, Tomislav Prskalo, Monika Tržić
4. razred: Stipe Kokić, Antonio Kolčeg, Kata Kolčeg, Marina Kolčeg, Stipe Kolčeg, Nikolina Matek, Blaž Maričić, Marino Prskalo, Ivan Vanjak